Beelzebub

26. ledna 2013 v 0:37 | Nanashi Ishikawa
Originální název (Japanese): Beelzebub (べるぜバブ)
Anglický název: Beelzebub
Žánry: komedie, akce, démoni, střední škola, shounen, nadpřirozené, super síla, delikventi
Počet epizod: 60x24min. (+ 1 OVA, 1 speciál)
Stav: dokončeno

Oga Tatsumi si žije celkem na pohodu a normálně. No, možná pro něj, ale to je vedlejší. Chodí na školu pro delikventy, kde jsou rádi, že do písemky napíšou své vlastní jméno. Je jeden z nejsilnějších, proto bývá velmi často vyzýván na různé souboje s jinými "pobudy" kteří se ho snaží zabít, zbít, zmrzačit, přetáhnout k sobě nebo se pomstít. Tahle idilka ale skončí, když Oga najde malé nahaté miminko. Celý život má naruby. Do baráku se mu nastěhuje jakási Hilda, které je vychovatelka toho dítěte. Říká, že to dítě se jmenuje Beelzebub a že ho sem poslal jeho otec Satan, aby vyhladil lidstvo spovrchu zemského a Oga ho má vychovat. Musí s ním tedy pajdat úplně všude, protože se od něj nesmý vzdálit na 15 m, jinak dostane elektrický výboj, který mu seškvaří mozek. Jenže nahaté mimino na hlavě vám může docela dost překážet, když potřebujete rozbít pár hlav a vylámat několik zubů. Jak si se Satanovým synáčkem poradí náš delikvent?

Můj názor: Tohle anime bylo vtipné, zajimavé a úplně sexy hlavní postava. Ogu jsem si okamžitě zamilovala a nejvíc se smála, když se Beel počůral a vyplavil mu pokoj :D, nebo dobrej byl ten borec co jenom říka: Good night, a ani nevěděl co to znamná! Prostě hafo rozmanitých postav. Rozhodně doporučuji, pokud se chcete válet smíchy a koukat při tom na Ogu.


Opening | Ending
Obrázky | Videa
Cosplay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Death-chan Death-chan | E-mail | Web | 26. ledna 2013 v 11:31 | Reagovat

vážně úžasný anime, jedno z nejlepších, co jsem kdy viděl O_e

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.