Leden 2013

Black Rock Shooter

30. ledna 2013 v 9:50 | Nanashi Ishikawa

Název: Black Rock Shooter
Anglický název: Black Rock Shooter
Žánr:Akce,drama,fantasy,school life,
Počet dílů:8 +OVA
Stav: Dokončeno

Kuroi Mato jde první den do školy, je celá nervózní ale i natěšená, že si najde nové kamarádky. Její pozornost okamžitě upoutá dívka Yomi, která je dosti záhadná. Zjistí, že má ráda stejnou knížku o ptáčkovy, kterého pohltily barvy. Mato se s ní chce spřátelit, jenže v tom jí brání jakási dívka, která si Yomi nárokuje a psychicky ji deptá. Jenže po různých událostech se dívka osamostatní a Yomi je zase veselá a šťastná. Jenže bestarostnost z nového přátelstvý ale vystřídá pocit samoty a nepotřebnosti, který Yomi ničí. Mato jí chce pomoci a dozvídá se při tom, že v paralerním světě existují dívky, které na sebe berou jejich bolest.

Můj názor: No...Jak bych to řekla. Jediné co se mi na tomhle anime líbilo, bylo grafické zpracovaní a jistá podobnost Black Rock Shooter s Hatsune Miku. Jinak...Hele, řekněme si to narovinu, příběh byl total o ničem. Nějaké dívčiny si vyřizují svoje problémy mezi sebou v nějakém pararelrním světě?! Prostě plytký, nezajímavý příběh, který mě rozhodně nenadchnul a hned jsem se litovala díky svýmu zlozviku se na anime dokoukat, ať už je sebehorší.

Openin|Ending
Obrázky|Videa
Cosplay

Miluj matku svou...

29. ledna 2013 v 18:02 | Nanashi Ishikawa |  My Diary

Zbožňuji svoji mamku :D protože díky ní, nemusím do školy. Řeknu jenom: Mami, nejdem zítra lyžovat? a už mám den volno! Ale teda dneska ten den začínal dost zvláštně...Spíš vtipně :D

Amatsuki - Happy Synthesizer

26. ledna 2013 v 16:29 | Nanashi Ishikawa |  Nico Nico Videa
A další od Amatsukiho :D


Amatsuki - Crime and Punishment

26. ledna 2013 v 16:22 | Nanashi Ishikawa |  Nico Nico Videa

Amatsuki je můj nejoblíbenější Nico nico singer! Naprosto ho zbožňuji! Má perfektní hlas!


Beelzebub

26. ledna 2013 v 0:37 | Nanashi Ishikawa
Originální název (Japanese): Beelzebub (べるぜバブ)
Anglický název: Beelzebub
Žánry: komedie, akce, démoni, střední škola, shounen, nadpřirozené, super síla, delikventi
Počet epizod: 60x24min. (+ 1 OVA, 1 speciál)
Stav: dokončeno

Oga Tatsumi si žije celkem na pohodu a normálně. No, možná pro něj, ale to je vedlejší. Chodí na školu pro delikventy, kde jsou rádi, že do písemky napíšou své vlastní jméno. Je jeden z nejsilnějších, proto bývá velmi často vyzýván na různé souboje s jinými "pobudy" kteří se ho snaží zabít, zbít, zmrzačit, přetáhnout k sobě nebo se pomstít. Tahle idilka ale skončí, když Oga najde malé nahaté miminko. Celý život má naruby. Do baráku se mu nastěhuje jakási Hilda, které je vychovatelka toho dítěte. Říká, že to dítě se jmenuje Beelzebub a že ho sem poslal jeho otec Satan, aby vyhladil lidstvo spovrchu zemského a Oga ho má vychovat. Musí s ním tedy pajdat úplně všude, protože se od něj nesmý vzdálit na 15 m, jinak dostane elektrický výboj, který mu seškvaří mozek. Jenže nahaté mimino na hlavě vám může docela dost překážet, když potřebujete rozbít pár hlav a vylámat několik zubů. Jak si se Satanovým synáčkem poradí náš delikvent?

Můj názor: Tohle anime bylo vtipné, zajimavé a úplně sexy hlavní postava. Ogu jsem si okamžitě zamilovala a nejvíc se smála, když se Beel počůral a vyplavil mu pokoj :D, nebo dobrej byl ten borec co jenom říka: Good night, a ani nevěděl co to znamná! Prostě hafo rozmanitých postav. Rozhodně doporučuji, pokud se chcete válet smíchy a koukat při tom na Ogu.


Opening | Ending
Obrázky | Videa
Cosplay

NightWish - Bye Bye Baeutiful

25. ledna 2013 v 19:58 | Nanashi Ishikawa |  NightWish Videa
Spolužačky se mi smějí, že poslouchám metal...Ale myslím že tohle je mnohem lepší než Bieber nebo 1D. Já jim neberu Biebra, tak ať mi oni neberou a nehaní moje NightWish :3


Kdo ještě neutek'?...Máš poslední možnost!

20. ledna 2013 v 17:05 | Nanashi Ishikawa |  My Diary
To sme se dlouho neviděli co? :D Hej ne, jsem vážně ráda že jsem zase zpátky. Protože poslední dobou mi jaksi život dává najevo, že kdykoliv řeknu: "Může to být ještě horší?" tak to ten zkurvisyn bere jako výzvu -_-". Začnu radši od začátku...


My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.