Říjen 2012

WAL- This is war - Naruto

30. října 2012 v 20:58 | Nanashi Ishikawa |  Naruto videa
Úplně nádherné videa, písnička se perfektně hodí do anime. Naprosto mě odrovnalo a tu písničku jsem si hnedka stáhla! Lidi já se při tom videu málem rozbrečela! Já totiž Naruta Shippuden sleduji velmi aktivně a zbožňuji ho!


Afro Samurai

27. října 2012 v 20:17 | Nanashi Ishikawa
Originální název (Japanese): Afro Samurai (アフロサムライ)
Anglický název: Afro Samurai
žánry: akční, černý humor
Počet epizod: 5 epizod, 1 film
Stav: Dokončeno

Jsme ve starodávném Japonsku, které vypadá malinko jinak. Středem společnosti je člověk s čelenkou číslo jedna který je považován za "Boha". S tímto člověkem se může utkat pouze člověk, který má čelenku číslo dva. Kvůli těmto čelenkám umírá mnoho lidí, protože přece každý by se chtěl stát "Bohem". Jedním s těchto lidí je i Afro, jehož otec byl majitelem čelenky číslo jedna. Afro má čelenku číslo dva, takže se hodlá utkat s číslem jedna a pomstít tak otce, který byl právě tímhle člověkem zabit. Afro se snaží být sám, protože kdokoli se k němu připlete dřív či později zemře. Na cestě za číslem jedna po něm jde tkz. Prázdá sedma, tedy sedm bohatých, kteří se snaží všemi možnými prostředky Afra zbavit. Byť se Afro straní lidem, cestuje s ním jakási "iluze" NinjaNinja, který je hodně ukecaný a úchylný=perfektní společník.

Můj názor: Když se řekne Afro Samurai, okamžitě se mi vybaví Afro, s cigaretou a mečem zapíchnutým v zemi, všude samá krev a temnota. Tohle je velmi temné anime a víte kolik bylo v Titaniku vody? Tak dvakrát tolik je v tomhle krve! Nekecám :D. Mě tohle anime vyhovovalo, vzhledem k tomu že mám ráda akční scény a o ty opravdu není nouze. Nedoporučuji slabším povahám.

Opening | Ending
Obrázky | Videa
Cosplay

Rin Okumura Cosplay

27. října 2012 v 19:22 | Nanashi Ishikawa |  Ao no Exorcist Cosplay
A dneska ještě Rina-chan :3

Mephisto Pheles Cosplay

27. října 2012 v 18:35 | Nanashi Ishikawa |  Ao no Exorcist Cosplay
Mephisto :3 mám ho hrozně ráda, ale Rina víc :D. Mephisto je ale moje srdcovka! Nedám na něj dopustit. Tak, tady pár Cosplayů.

*Perex*

Ichiban Ushiro no Daimaou

26. října 2012 v 18:03 | Nanashi Ishikawa

Originální název (Japanese): Ichiban Ushiro no Daimaou (いちばんうしろの大魔王)
Anglický název: Demon King Daimao
Žánry: akce, komedie, ecchi, fantasy, magie, škola, shounen, harém
Počet epizod: 12x23min. (+ 6 speciálů)
Stav: dokončeno
Jsme ve světě, kde jsou moderní technologie a magie bok po boku. V tomto světě žije i Sai Akuto. Chlapec, který by si přál stát se součástí nejvíššího řádu mágů. Proto se rozhodne odjet studovat na Constant Magical Academy, kde je mu u přijímacích zkoušek řečeno, že se stane Pánem Démonů. Toto rozpoutá na škole obrovský strach z jeho osoby a ještě více se to zhorší tím, že neumí mov dobře ovládat své schopnosti. Byť je nebezpěčný, škola ho nechá dále studovat, že kdyby dělal problémy, jednoduše se ho zbaví. Ale přidělí mu "hlídání". Krásnou androidku, která má zaúkol jej hlídat. Jenže Akuto se pořád dostává do problémů a rozepří s dívkami v jeho třídě, které se před ním skoro pořád objevují, buď nahé a nebo hooodně málo oblečené. Naplní Sai svůj osud, nebo bude pouze loutkou takzvaného "Boha"?


Můj názor: No, víte, jedíná věc která mě držela abych tohle anime dokoukala, byla vidina solidního příběhu, která mě jakés takés uspokojila. Ale co mě maximélně dožralo byl fakt, že tam pořád pobíhali náhý ženský :. Furt a neustále, takže to narušovalo celý ten krásnýý příběh. Ale musím říct že jsem se dost nasmála. Tohle anime nepatří k těm "nej" které znám, ale taky nestálo za starou belu. Pěkné grafické zpracování, hezkej hlavní hrdina a solidní příběh. Jenom ta nahota to malinko ruší :D tohle je tipické anime pro kluky, takže chlapci, jak vás znám už vyťukáváte název do googlu :D

Opening | Ending
Obrázky | Videa
Cosplay


Nadpis článku je nedostupný

17. října 2012 v 21:06 | Nanashi Ishikawa |  My Diary

Měla bych se asi víc věnovat překladům :D jenže já se poslední dobou moc domů nedostanu, a když už jo, tak se mi nechce...Ale o víkendu to vynahradím ok? Co by jste chtěli dřív? Starfighter nebo Junjou Romantica?? :D Jo a dostala jsem tenhle nádhernej diplomek od Alliane :3 s mým milovaným Edíkem!! Moc jí děkuju.
image host

Taky jsme už dostaly absolvenský trička a trenky. V trenkách budu spát :D a v triku chodit na tělák. Pak dodám aji foto ;)
Taky jsem začala psát povídku, ale nic si od toho neslibujte :D bude to výplod úchylnýho a sadistickýho idiota co se nudí ve škole :D.
Fanfikce na Kuroko no Basuke, YAOI! a pár Kagami a Kuroko :3 Při tom si pouštím tuhle písničku, tak se pak nedivte co s toho vyleze...


Jestli nejste moc echt dobří v angličtině, tak si to vrazde do překladače nebo si to najděte někde česky :D budete překvapeni. Tuž kurde už se loučím..


Baba na zabití

10. října 2012 v 22:01 | Nanashi Ishikawa |  My Diary

Jsem totálně mrtvá :D

Starfighter act.1

7. října 2012 v 13:52 | Nanashi Ishikawa |  Starfighter
Takže, tohle je další manga, kterou budu překládat. Teprve vychází, takže si budte muset malinko čekat, ale vychází pravidelně, což je plus. Tak přeji pěkné čtení, ale bacha, je to trošku...silnější kafe. Autorka se ani nenamáhala něco "začerňovat", takže je všechno! vidět. :D

Online


Fotografie 0.2

5. října 2012 v 21:02 | Nanashi Ishikawa |  My Photos
Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala -.-" Nebyl čas....
Včera jsem byla s kámoškama venku, a nutili mě, se fotit :D já se totiž nerada fotím... Tak pod perexem to máte, a říkejte si co chcete, ale to jsem já, a mám se ráda ;)


My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.