R.I.P Léto 2012

1. září 2012 v 18:19 | Kuro (黒) |  My Diary

Odpočívej v pokoji, moje milované léto!Chápete!!!?!?!?! Končí nám prázdniny, naše pohoda a klid! Sakráá, proč to utíká tak rychle?! To je pro mě naprosto nepochopitelné! Všechno dobré končí moc brzo, a to mě neskutečně štve -.-" Zatracený zákony vesmíru!

Po mém, opravdu nechtěném, odjezdu na chatu, kdy jsem neměla anni čas napsat že někam jedu, jsem se vrátilla totálně grogy a jaksi hudebně a yaoisticky frustrovaná! Takže jsem si udělala radost a koupila si sluchátečka =3 Jsou naprosto skvělá, nádherné basy a ten desing...K NEZAPLACENÍ! Potom jsem celej týden nevytáhla paty s pokoje a sjížděla yaoi jak blázen. Asi jsem tak musela i vypadat, měla jsem poslintanou obrazovku a klávesnici -.-"

Posledních pár dní si připomínám nejkrásnější anime všech dob. A to Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Už jsem ho vyděla, ale chci si to opět připomenout. Během dneška pravděpodobně přidám recenzi :3. A taky jsem tady v Brně narazila na GOTHIC SHOP! V Brně! Kamenou prodejnu! Jsem tak šťastná. Miluju totiž tenhle styl a kupovat přes internet je strašně nákladné. Takže se tam někdy vypravím. A taky bych mohla přemluvit pár lidiček aby šli se mnou *ďábelský úšklebek* aby taky vyděly, jak a kde nakupuje metalista s gothicem dohromady...*úchylný smích, a ušklebek*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 osoba.... osoba.... | 2. září 2012 v 18:57 | Reagovat

I like this blog....:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.