"Chutná ti moje jméno?! Tak se jím zadus!"

16. září 2012 v 19:22 | Kuro (黒) |  My Diary

~ Zajímalo by mě, jak chotná moje jméno, protože poslední dobou ho má v hubě nějak moc lidí

-> Dneska jsme šli se školou do besedního domu, a měli jsme být společensky oblečení. A já, která je v divadle pečená vařená, si vzala sukni, nebyl to dobrý nápad. :DD Za prvý byla ráno zima jak na Sibiři, a za druhý mi jeden kokotěnko z Béčka řekl, že vypadám, jak kdybych šla na funus! A já na to: "Těší mě, že sis mě všimnul, ale na pohřeb se asi nechodí s fialovou halenkou. Doplň si vzdělání." :D
-> Do besedňáku jsme šli proto, protože tam bylo nějaký RockPop představení ne, tak jako si říkám že to snad bude v pohodě. Vlazem tam, a tam takovej starej 4% dirigent, kterej pořád skákal tak, že to vypadalo, že se brzo propadne. A víte co to ve skutečnosti bylo?!?? Učitelky nás tedy pěkně ošulili, za 50 kč bych šla radši do trafiki pro časák. Byla to normální filharmonie! Hej, ale víte jak hustě zněly písničky od ASDS? Jak řekla naše učitelka přírodopisu (Puštík), "Měla jsem husinu až na zadku"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dorka-Sisi Dorka-Sisi | Web | 18. září 2012 v 17:51 | Reagovat

Super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


My jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.