Září 2012

Junjou Romantica act.1.

30. září 2012 v 15:20 | Nanashi |  Junjou Romantica

Tak, tohle je první manga, kterou sem dávám. Budu se to sem snažit přidávat co nejčastěji. Přeji pěkné čtení ^^~

Online


Překlady

30. září 2012 v 15:03 | Nanashi

Přeloženo:
Zatím nic ^^~

V překladu:

Fotografie 0.1

29. září 2012 v 21:14 | Nanashi |  My Photos
Takže moje první fotografie...Myslím že se mi celkem povedly.Úprava i focení mnou!

Takže...

Kopírovat jen se zdrojem!


Patrovič...Zabijte ho někdo!

29. září 2012 v 15:02 | Nanashi |  My Diary

->Dneska jsem koukala na československo má talent a byl tam pan Patrovič...Já opravdu nwm, jestli on je opravdu takovej debil, nebo jestli si tam z ních chodí jenom dělat prdel :D. No aspoň nějaká zábava tam je.
->Taky jsem změnila layout na trošku Sherlockovský styl. Já osobně ho zbožňuji :3, miluju Benedicta Cumberbeche. BBC Sherlock, doporučuji se podívat, stojí to za to.
-> Taky jsem změnila přezdívku, aby zněla japonsky. Mám totiž ráda japoská jména takže jsem se přejmenovala na Nanashi. Celým jménem jako Nanashi Ishikawa. Už žádná Kuro, pouze Nanashi ^^

Už nikdy žádná jablka!!!

28. září 2012 v 22:59 | Kuro (黒) |  My Diary

->Prosím, už nikdy nechci vidět tohle odporné ovoce!! A proč? Protože se dnaska moje drahá maminečka rozhodla, že očešeme naše dvě jabloně. Polovina jablek zhnílá, drůhá polovina mi popadal na hlavu. Natahovala jsem se na žebříku jako Saxána, málem se propadla do kanálu a natáhla si snad všechny svaly. Vypadal jsem celkem komicky, když jsem se na žabříku, kterej stál malinko do svahu, snažila sebrat jabko, který mi později spadlo do obličeje! Myslela jsem že mám zlomenej nos! Taká šlupka to byla! Zítra ty zhnilotiny budem taha do auta, směr ekodvor :D. Jashine!!! Mě snad klepne (asi už kleplo)!
->Teď mám klid, kocoura na klíně a čučím na kravaťáky. Taky jsem se chtěla poptat, zda byste byly rádi, kdybych semka začala něco překládat. Většinou by to bylo yaoi, ale pokud byste chtěli, tak i něco jinýho ;). Co vy na to?

Cigareťka na dva ťahy...

25. září 2012 v 20:53 | Kuro (黒) |  My Diary
Ohayo minna! Jak se vede? Právě jsem dodělala svoje další RPC a taky jsem dostala od Dizi-chan obědnáné OC...A nemůžu se na ně nekoukat!!! Taková nádhera!!!

Tohle od Dizi, ještě jednou děkuji :3


A tohle je moje...takový rozdíl!

Klíč - Pohár a Kalich

24. září 2012 v 21:35 | Kuro (黒) |  Videa (Ostatní)
Tuhle písničku jsem si zamilovala, nevím proč. Zbožňuju její text!
A jestli by to někoho zajímalo (což asi nikoho) tak mám novej lay, kterej jsem si dělala sama ^^. Už jen popisky a bude dokonáno...


Změním se? Ano. Změním!

22. září 2012 v 22:32 | Kuro (黒) |  My Diary

-> Od minulého týdne se snažím změnit svůj přístup. Už mě začalo štvát, že jsem tak neoblíbená a to jenom proto, protože se bojím. Bojím se ukázat jaká jsem doopravdy, proto se schovávám za své hradby. Myslela jsem že je potřebuji, abych se uchránila před světem. Ale už nehodlám být tak zbabělá! Neskutečně mě to štve a proto s tím jednou pro vždy skoncuju! Začátky sice budou těžké, ale budu se je snažit překonat. Chci, aby na povrch vyplulo mé pravé já. Aby všichni věděli jaká jsem a aby ty jejch hnusné předsudky nadobro zkončily.
-> Začala jsem běhat a neskutečně mě to baví. Chci zhubnout a začale jsem na tom tvrdě pracovat, chci abych měla lepší pocit, aby se mi zvětšilo sebevědomí a abych se nemusela stydět. Mám už lepší náladu a optimistější pohled na svět. Myslím že jsem na lidi příjemnější, ale přece jen mám pořád nutkání pár lidem rozbít fasádu, ale to je vedlejší. Kdysi jsem byla velmi pesimistická, nenáviděla jsem svět, lidi v něm a nejvíc sebe, ale tohle mé "JÁ" je už pryč. Chtěla bych být oblíbená, proto na sobě začnu pracovat, ale nebudu se nijak zásadně měnit, pouze v přístupu, protože zatím jsem nenašla člověka, kvůli kterému bych se měnila. Cítím se šťastná, tak plná energie a tak hezky. Prostě teď vidím svět těma jinýma očima, které byly doposud skryty někde hluboko.
-> Moje matka mi jednou řekla: "Snaž se změnit, jinak své nehezké budoucnosti neutečeš!" a dnes můžu hrdě říct: "Já nemusím utíkat! Já ji změním!"

Fullmetal Alchemist

19. září 2012 v 19:55 | Kuro (黒)

Originální název (Japanese): Hagane no Renkinjutsushi (鋼の錬金術師)
Anglický název: Fullmetal Alchemist
Žánry: akce, dobrodružství, komedie, drama, fantasy, magie(alchymie), shounen, armáda
Počet epizod: 51x25min. (+film FMA:Dobyvatel Shambally trvající 1h 45min.,1 speciál trvající 55 minut, 3 OVA po 7 minutách)
Stav: dokončeno
Není možné cokoliv získat, aniž by jste obětovali. Aby jste něco získaly, musíte dát věc stejné hodnoty. To je hlavní zákon alchymie. Zákon o rovnosti výměny.
Nacházíme se kdesi v paralerním světě asi okolo 19.století. Zde je alchymie nejen možná, ale i celkem běžná součást života. V této době žijí dva malí chlapci ve městě jménem Risemboll, kde je vychovává jejich matka. Jenomže jejich matka je nakažena smrtelnou chorobou, a proto umírá. Bratři Edward a Alfons se rozhodnou matku vrátit za každou cenu. Začnou studovat alchymii, a zárověň lidskou transmutaci. Jenže ta je v největším tabu. Při pokusu matku oživit proběhne rovnocená výměna, duše matky za duši Ala a Edward vymění informace o alchymii za svou nohu. Jenže to, co vzniklo z jejich matky, nepřipomíná člověka. Tak se Edward v rychlém gestu, celý od krve, rozhodne, že vymění duši svého bratra za svou ruku. Takzvaná "Pravda" která čeká před jeho bránou pravdy přijme tuto výměnu. Tak Ed připevní Alovu duši k brnění, díky tomu je Al v podstatě nesmrtelný a nezranitelný, jenomže nemůže ani spát, ani jíst.
Později se u nich objevý plukovník z Amestris, Roy Mustang, a přemluví Eda, aby se stal státním alchymistou, protože díky tomu bude moci hledat bájný kámen mudrců, díky kterému by mohl vrátit bratrovo tělo zpět do normálu...A tak začala jejich cesta.

Můj názor: Tohle anime jsem si opravdu zamilovala. I když má dvě verze, a to Hledání kamene mudrců a Bratrství, které je více podle mangy. Já vyděla oboje a moje srdce si získala spíše novější verze Bratrství. Má to lepší určité části příběhy, tak též lepší grafické zpracování atd. Toto anime má velmi zajímavý příběh, který vás chytne a nepustí. Pokud hledáte anime, při kterém se nebudete nudit tak je to přesně pro vás!
Opening | Ending
Obrázky | Videa
Cosplay

Yashinee! Stůj při mě i tento rok!

17. září 2012 v 21:34 | Kuro (黒) |  My Diary

~Naše třída je občas trapná, střelená a sexuálně nabitá ale mám ji ráda. ^^~

->Ano, asi něco takového je naše třída, ale za nic na světě bych tyhle lidičky nevyměnila. Najde se pár lidí, kteří si možná myslí opak, ale není to tak. Všichni jsme spolu už od 1. třídy a známe se opravdu dobře a najdete u nás od magora až po bárbínu. Máme tu na výběr: Terorista, Kuřák, Metalista, Pokušitel, Dvojčata, Zumbistka, Zazobaná, Kráska, Rebel, Vtipálek, Šprt, Bárbíny a "ty chytrý".
-> Sledovat mé ''spoluvězně'' je lepší než se koukat na Norbita, smějete se od začátku až do konce. A to nekecám! Třeba dnešní němčina, no něco vám řeknu, všichni vypadali jak po pár špeků trávy a LSD navrch, a to jenom proto, že občanská nauka se řekne Socialkunde a lanovka je výslovností di Zajebán :D. Plus jsem se k tomu jednou s kamoškou málem utopila banánem. Potom je pro mě, jako yaoistku sledovat, jak dva chlapci spolu vzájemně a úmyslně flirtují, sice ze srandy, ale flirtují :'D
-> Naše třída nabízí opravdu velmi široký výběr charakterů :'D proto vám doporučuju, pokud jste v 9. třídě, jste z Brna a chcete přestoupit na Novoměstskou....Pro vaše vlastní dobro to nedělejte! Zástupkyně vás bude sexuálně obtěžovat a brát přezůvky, německy vás tu rozhodně nenaučí, obědy se nebudou dát jíst a podlaha se tu vytírá snad jednou za měsíc, jinak je tu celkem klid :'D, já už všechno beru z rezervou, protože lepší to už nebude, ale nikdy není nic tak strašné, aby to nemohlo být ještě horší :DMy jsme otaku. - My máme svůj svět. - Žijeme ve své realitě. - Uvažujeme logičtěji, jelikož anime nám ukázalo co se všechno v životě může stát. - Kdyby svět zanikl otaku přežijí. - Protože mají nezlomnou víru věřit, že jednou budou někým, kým se stát nemůžou.